SİİRT KURTALAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ KURSLARI VE REHABİLİTASYONLARI DENETLEDİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ KURSLARI VE REHABİLİTASYONLARI DENETLEDİ

 

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ KURSLARI VE REHABİLİTASYONLARI DENETLEDİ

 

Milli eğitim müdürümüz Faysal POLAT şube müdürümüz Emrullah ASLAN ile birlikte Müdürlüğümüzce açılan yetiştirme kursları ile müdürlüğümüze bağlı Özel Umutcan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini denetledi.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Faysal POLAT Şube Müdürümüz Emrullah ASLAN ile birlikte Müdürlüğümüzce açılan merkez yetiştirme kursları ile Müdürlüğümüze bağlı Özel Umutcan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon denetledi. Müdürümüz Faysal POLAT, 28 Temmuz 2015 Salı günü önce Cumhuriyet Ortaokulunda açılan yetiştirme kursunu ardından Sümer Ortaokulunda açılan kursu denetledi. Okul Müdürleri Enver EVİZ ile Zafer GÜRÜHAN ile görüşen Müdürümüz, daha sonra şube Müdürü Emrullah ASLAN ile beraber sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilerden kurs hakkında  bilgi aldı. Müdürümüz Faysal POLAT, öğrencilere bakanlığımızın bu yeni uygulaması ile artık yetiştirme kurslarımızın okullarımızda ücretsiz bir şekilde verileceğini ve ailelerinin artık dershaneye para ödemeyeceklerini dile getirerek, öğrencilere bu kurslardan memnun olup olmadıklarını sordu. Öğrenciler öğretmenlerinin çok ilgili olduklarını ve memnun olduklarını dile getirdi.  Müdürümüz daha sonra kurstan ayrılarak ilçemize bünyesinde faaliyet gösteren Özel Umutcan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini denetledi. Milli eğitim müdürümüz Faysal POLAT, Şube Müdürümüz Emrullah ASLAN Rehabilitasyondaki öğretmen ve öğrencileri ders işlerken ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında zihinsel ve işitsel engelli ile bireysel eğitim gören öğrencilerle hoş diyaloglar yaşandı. Denetim sonunda müdürümüz Faysal POLAT okul müdürü ve öğretmenlere teşekkür ederek, öğrencilerin devam ve takiplerinin önemini vurguladı.

 

 

111111112222221

 

Kurtalan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , 56500 Kurtalan/SİİRT - 0 484 411 2063 - 2028

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.